Lieknėjimo programos

Nesvarbu, kiek jums reikėtų numesti svorio – penkis ar penkiasdešimt kilogramų, pasirinkę lieknėjimo programą, tai padarysite garantuotai ir, svarbiausia, saugiai. Mūsų klinikos gydytojai dietologai taiko naujausias lieknėjimo metodikas, paremtas moksliniais tyrimais ir turinčias ilgalaikį rezultatą, o tai reiškia, kad jūsų numestas svoris nebegrįš atgal.

Asmeninę lieknėjimo programą sudaro tik gydytojas dietologas.

Asmeninė lieknėjimo programa skirta tik jums, kadangi tai individualiai ir pagal jūsų poreikius parinktas visas priemonių kompleksas - asmeninė dieta, idealiai subalansuotas mitybos planas, elgesio keitimo nurodymai, fizinis aktyvumas, kūno modeliavimo procedūros, nukreipimas kitų gydytojų konsultacijoms, maisto papildų, vaistų parinkimas, chirurginio gydymo rekomendacijos.

Asmeninės lieknėjimo programos laikymosi pranašumai:

  • Gausite tikslius nurodymus, ką ir kiek valgyti, atsižvelgiant į jūsų mėgiamus produktus, taip pat koks fizinis aktyvumas naudingas būtent jums;
  • Vykdydami gydytojo nurodymus, tikrai numesite reikiamą kilogramų kiekį;
  • Lieknėsite saugiai, nesukeldami papildomų pavojų sveikatai; Išmoksite savarankiškai teisingai maitintis, kad svoris niekada negrįžtų; Nenukentės gyvenimo kokybė, maitinimasis pritaikytas prie šeimos įpročių; Sutaupysite pinigų, nes nepirksite nereikalingo maisto ir abejotinų lieknėjimo preparatų.

LIEKNĖJIMO PROGRAMOS