Dietologas internetu

Norėdami užsiregistruoti nuotolinei konsultacijai, atsiųskite el. laišką į info@dietos.lt arba užpildykite užklausą, nurodydami, kurios gydytojos (K. Jasmontienės, Ž. Antonovos) nuotolinės konsultacijos pageidautumėte.

Nuotolinės konsultacijos sąlygos ir taisyklės:

  1. Nuotoliniu būdu teikiamų paslaugų KAINA.
  2. Pacientui kreipusis dėl gydytojo dietologo konsultacijos, pasiūlomas artimiausias laikas (Lietuvos laiku) ir būdas (Skype, Viber, Facetime, Messenger, Whatsapp ar telefonu). Bendravimo būdas suderinamas abipusiai tarp kliento ir gydytojo.
  3. Klinika ir gydytojas neatsako už klaidingai pateiktus arba nepateiktus reikalingus duomenis, kurie įtakotų Asmeninės programos efektyvumą bei tinkamumą.
  4. Jeigu konsultacijos metu nusprendžiama, jog Jums reikalingas mitybos planas arba rekomendacijos, tai sudaroma ir išsiunčiama per 5 darbo dienas. 
  5. Klinika ir gydytojas neatsako už garso ar vaizdo kokybę, naudojantis vaizdo ir garso programomis.
  6. Gydytojai turi teisę atsisakyti teikti nuotolines konsultacijas: apie naujagimių, kūdikių ir vaikų iki 3 metų amžiaus ligas,nepilnamečiams iki 18 metų, agresyviai nusiteikusiems, neblaiviems ar narkotinėmis / psichotropinėmis medžiagomis apsinuodijusiems klientams, įtarus klientą sergant psichikos liga;
  7. Gydytojai gali atsisakyti teikti nuotolinę konsultaciją, jei pagal ligos požymius ar nusiskundimus aišku, kad klausimas neatitinka jo profesinės kompetencijos.
  8. Paciento asmens duomenys bus skirti tik gydytojams ir be paciento sutikimo nebus teikiami ar viešinami jokiems tretiesiems asmenims, išskyrus teisės aktų nustatytus atvejus.